MČR juniorů a TP žactva, PČR seniorů 2018

9.2.2018 - 11.2.2018
Home Credit Arena
BK Variace

O akci

Liberec hostí souboj nejlepších juniorů a juniorek v krasobruslení

Liberec hostí Mistrovství ČR v krasobruslení pro rok 2018 v sólových kategoriích juniorů a tanečních párech žactva a mladšího žactva  a Přebor ČR v sólových kategoriích seniorů. Událost se koná v Home credit aréně v termínu 9. a 11. února. Liberec se role hostitele této významné krasobruslařské události ujala podruhé. Po prvním úspěchu a zvládnuté organizaci se nebála zvednout hozenou rukavici znovu.

Program odstartuje netradičně už ve čtvrtek, kdy Liberecká metropole přivítá všechny závodníky a uspořádá slavnostní losování pořadí na páteční krátké programy. Ty odstartují povinnými tanci (mladšího žactva a žactva), poté prostor dostanou seniorky v rámci Přeboru České republiky, po nich svou soutěž zahájí juniorky a junioři. Závěrem pátečního programu budou volné tance, které rozhodnou o mistrovských párech v žákovských kategoriích.

 Sobotní program přinese další tituly. Nejprve si je vybruslí seniorky a po nich pak juniorky. Vrcholem mistrovství ČR by měl být souboj ve volných jízdách v kategorii juniorů.

  

Pokud chcete vidět to nejlepší, co české mladé krasobruslení aktuálně může nabídnout, určitě si od 9. do 11. února najděte cestu na Home credit arénu. Vstupné je po všechny tři dny zdarma.

Více informací naleznete zde
Online přenos zde

Vstupné
zdarma